Laipni lūdzam Latvijas Republikā esošā Krievijas vīzu centra interneta vietnē!

Mēs izdarīsim visu, lai Krievijas Federācijas vīzas saņemšanas procedūra Jums būtu ērta, priekpilna un patīkama.

Krievijas vīzu centrs ir izveidots, lai labākā kvalitātē varētu apkalpot Latvijas un trešo valstu pilsoņus, kuri vēlas saņemt Krievijas vīzu.

Galvenais un svarīgākais mūsu darbā ir vīzu noformēšanas procedūras atvieglošana un paātrināšana. Kopā ar mums Jūs vienmēr saņemsiet vīzas laikā un bez piepūles.

Mūsu augsti kvalificētie speciālisti ir vienmēr gatavi sniegt Jums konsultāciju ar Krievijas vīzas noformēšanu saistītajos jautājumos, par anketas aizpildīšanas formalitātēm un vīzas saņemšanai nepieciešamo dokumentu komplektu.

Mēs palīdzēsim Jums pareizi aizpildīt vīzas anketu, pārbaudīsim visus nepieciešamos dokumentus, pilnībā izveidosim vajadzīgo dokumentu paketi un nodosim to Krievijas Federācijas vēstniecības Konsulārajā nodaļā vai Ģenerālajā konsulātā vīzas saņemšanai. Kad tiks pieņemts lēmums izsniegt vīzu, Jūs varēsiet saņemt gatavos dokumentus Vīzu centrā vai mēs nosūtīsim tos Jums ar kurjeru.

Jūsu ērtībai darbojas arī daudzkanālu zvanu centrs, kurā Jūs varat saņemt atbildes uz visiem Jūs interesējošiem jautājumiem.

Vēršam Jūsu uzmanību uz to, ka lēmumu par vīzas izsniegšanu vai atteikumu pieņem Konsulārā iestāde, Vīzu centrs pilda tikai dažas papildu funkcijas.

Pilsoņi, kuri vēlas noformēt vīzu iebraukšanai Krievijas Federācijā, var izvēlēties – vērsties Vīzu centrā vai iesniegt dokumentus tieši Konsulārajā iestādē.

Pierakstīties uz pieņemŠanu
Atcelt pierakstu
Pārcelt pierakstu
Vīzu kategorijas